• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg

Metalowe Szafy Kartotekowe Na Dokumenty

Szafy kartotekoweSzafy kartotekowe to idealne rozwiązanie na posegregowanie dokumentów. Szafy kartotekowe, które znajdują się w naszej ofercie występują w kilku standardowych układach co upraszcza porządkowanie dokumentów. Najpopularniejszy format to A4 poziomo oraz format B5 poziomo na historię choroby pacjentów, które stosowane są głównie w szpitalach i przychodniach. Szafy kartoteczne na format A4 na teczki zawieszkowe używane są właściwie we wszystkich instytucjach, ponieważ jest to najpopularniejszy format dokumentów w Polsce jak np. w firmach, urzędach czy szkołach.

Nasza szeroka oferta obejmuje również ine formaty szaf kartotekowych takich jak: szafy kartoteczne na format A5, szafy kartotekowe na format A6, szafy kartotekowe na format A3, szafa kartotekowa do przechowywania kart osobowych, szafa kartotekowa do przechowywania książeczek rejestru usług medycznych, szafa kartotekowa do przechowywania kwestionariuszy paszportowych, szafa kartotekowa do przechowywania kart ewidencyjnych, adresowych, dowodowych, szafy kartotekowe do przechowywania kart wzorów podpisów.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę szafy kartotekowe wyposażone są w zabezpieczenie przed wysunięciem, co oznacza, że z szafy kartotekowej można jednocześnie wysunąć tylko jedną szufladę, dzięki czemu szafa kartoteczna zabezpieczona jest przed wywróceniem się. Wytrzymałe teleskopowe prowadnice kulkowe, umożliwiają obciążenie szuflady od 50kg. aż do 80 kg. Każda oferowana przez naszą firmę szafa kartotekowa posiadają mechanizm pełnego wysuwu szuflad co bardzo ułatwia pracę z szafą. Wszystkie szafy kartotekowe posiadają centralny zamek, który blokuje wszystkie szuflady jednocześnie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty na tanie szafy kartotekowe. Dzięki bardzo solidnej konstrukcji, szafy można użytkować przez lata. Duża część asortymentu jest dostępna od ręki. Zapraszamy do współpracy.