• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg

Szafy Na Płyty Cd/dvd

Szafy na płyty CD/DVDMetalowe szafy z szufladami na płyty CD / DVD umożliwiają przechowywanie nośników danych takich jak płyty CD lub płyty DVD.

W naszym asortymencie występują szafy metalowe kartotekowe na płyty cd w wersji z trzema szufladami, z pięcioma szufladami oraz z siedmioma szufladami.

Oczywiście najkorzystniejsza jest szafa zna 7 szuflad na płyty cd. W każdej szufladzie mieszczą się trzy rzędy przystosowane do przechowywania pudełek z płytami cd.

W każdym rzędzie zmieści się co najmniej 22 sztuki, czyli jedna szuflada to minimum 66 sztuk płyt cd.

Każda szafa metalowa z szufladami jest wyposażona w zamek centralnym, którym można zamknąć wszystkie szuflady. Każda szafa metalowa kartotekowa jest też wyposażona w blokadę wysuwu więcej niż jednej szuflady oraz w pełny wysuw szuflady., który umożliwia bezproblemowe korzystanie nawet z najgłębszych zakątków szaf metalowych kartotekowych na płyty CD.

GALERIA ZDJĘĆ

 

DANE TECHNICZNE

 
OZNACZENIE
WYMIARY w mm wys x szer x gł
WAGA w kg
OPIS
SCD 33
630 x 505 x 565
55
Szafka 3-szufladowa. Szuflada przystosowana jest na trzy rzędy płyt, po 22 płyty w jednym rzędzie. Stojaki na płyty wewnątrz szuflad są ruchome. Każda szuflada może być opisana dzięki szyldzikom umieszczonym na ich czole. Pełny wysuw szuflady umożliwia łatwy dostęp do płyt wstawionych na końcu szuflad. Centralny zamek blokujący wszystkie szuflady. Szuflady zamontowana są na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, z zabezpieczeniem przed wypadaniem.
SCD 35
956 x 505 x 565
83
Szafka 5-szufladowa. Szuflada przystosowana jest na trzy rzędy płyt, po 22 płyty w jednym rzędzie. Stojaki na płyty wewnątrz szuflad są ruchome. Każda szuflada może być opisana dzięki szyldzikom umieszczonym na ich czole. Pełny wysuw szuflady umożliwia łatwy dostęp do płyt wstawionych na końcu szuflad. Centralny zamek blokujący wszystkie szuflady. Szuflady zamontowana są na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, z zabezpieczeniem przed wypadaniem.
SCD 37
1282 x 505 x 565
108
Szafka 7-szufladowa. Szuflada przystosowana jest na trzy rzędy płyt, po 22 płyty w jednym rzędzie. Stojaki na płyty wewnątrz szuflad są ruchome. Każda szuflada może być opisana dzięki szyldzikom umieszczonym na ich czole. Pełny wysuw szuflady umożliwia łatwy dostęp do płyt wstawionych na końcu szuflad. Centralny zamek blokujący wszystkie szuflady. Szuflady zamontowana są na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, z zabezpieczeniem przed wypadaniem.